Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Laskopol"

  Halina Dudek, Roman Dudek Sp. jawna
  34-600 Limanowa,
  ul. Tarnowska
  NIP 737-00-05-631 REGON 490063311

  Sekretariat - Zamówienia
  tel. 18 337 60 36
  tel. 695 891 500
  fax 18 337 69 35
  e-mail: biuro@laskopol.pl

 
  Hurtownia w Ostrowcu Świętokrzyskim
  37-400 Ostrowiec Świętokrzyski,
  ul. Kilińskiego 59

  Sekretariat - Zamówienia
  tel. 41 265 69 10
  tel. 695 891 524
  fax.41 265 69 12

  Kierownik Hurtowni
  Dominik Smęda
  tel. 695 891 506
  Dyrektor Handlowy
  Ryszard Dynowski
  tel. 695 891 505
  e-mail: ryszard.dynowski@laskopol.pl

  Pracownik działu IT
  Andrzej Matras
  tel. 695 890 038
  e-mail: andrzej.matras@laskopol.pl

  Kierownik Marketingu i Reklamy 
  Paweł Hanula
  tel. 500 871 150
  e-mail: pawel.hanula@laskopol.pl

  Kierownik Kadr
  Ewa Frączek
  tel. 695 891 550
  e-mail: kadry@laskopol.pl

  Kierownik Skupu
  Jerzy Więcek
  tel. 695 891 533
 
 Pracownik działu zaopatrzenia
  Robert Mamak
  tel. 695 891 507
  email: robert.mamak@laskopol.pl

 
  Kierownik Handlowy

 
Jacek Dudek 
  tel. 691 398 933
  e-mail: jacek.dudek@laskopol.pl

  Dyrektor Księgowości
 
Agnieszka Dudek
  tel. 691 398 944
  e-mail: agnieszka.dudek@laskopol.pl

  Kierownik Logistyki i Transportu
  Jacek Dudek
  tel. 691 398 933
  e-mail: jacek.dudek@laskopol.pl

  Kierownik Ekspedycji
  Ireneusz Dudek
  tel. 695 891 536
  e-mail: ireneusz.dudek@laskopol.pl

  Kierownik Produkcji
  Piotr Czachurski
  tel. 695 891 538
  e-mail: piotr.czachurski@laskopol.pl
 
 

© 2011 ZAKŁADY MIĘSNE "LASKOPOL" LIMANOWA
realizacja: strony internetowe Pro-Link