• Kontakt

  • Kontakt

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Laskopol"
Halina Dudek, Roman Dudek Sp. jawna

34-600 Limanowa,
ul. Tarnowska 8C
NIP 737-00-05-631
REGON 490063311

SEKRETARIAT 
ZAMÓWIENIA 
tel. 18 337 60 36
tel. 695 891 500
fax 18 337 69 35
e-mail: biuro@laskopol.pl
Kierownik Transportu
Tomasz Matras
tel. 695 891 516
e-mail: tomasz.matras@laskopol.pl
Technolog Produkcji
Piotr Czachurski
tel. 695 891 538
e-mail: piotr.czachurski@laskopol.pl
Specjalista ds. Handlu Wołowiną
Daniel Macioł
tel. 695 891 519
e-mail: daniel.maciol@laskopol.pl
Specjalista ds. IT
Andrzej Matras
e-mail: andrzej.matras@laskopol.pl
Serwisant Maszyn i Urządzeń
Marek Liptak
e-mail: marek.liptak@laskopol.pl
Dyrektor Zakładu
Ryszard Dynowski
tel. 695 891 505
e-mail: ryszard.dynowski@laskopol.pl
Dyrektor Handlowy
Jacek Dudek
tel. 691 398 933
e-mail: jacek.dudek@laskopol.pl
Kierownik Kadr
Ewa Frączek
tel. 18 337 60 36
tel. 695 891 550
e-mail: kadry@laskopol.pl
Kierownik Księgowości
Maria Leśniak
tel. 18 337 60 36
tel. 695 890 031
e-mail: ksiegowosc@laskopol.pl
Specjalista ds. Marketingu i Reklamy
Paweł Hanula
tel. 500 871 150
e-mail: pawel.hanula@laskopol.pl

Kierownik Skupu Żywca

Jerzy Więcek

tel. 695 891 533

Kierownik Sklepów Firmowych:
Renata Wiktor
tel. 604 573 403
e-mail: renata.wiktor@laskopol.pl
Kierownik Sklepów Firmowych:
Ewelina Plewa
tel. 783 970 093
e-mail: ewelina.plewa@laskopol.pl