Jesteśmy firmą o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej. Doskonale wiemy, że na sukces firmy składają się poszczególne sukcesy osób ją współtworzących! dlatego poszukujemy ludzi nastawionych na działanie i wspólne kreowanie sukcesu naszej marki.

Aktualne poszukujemy:

Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Laskopol

Zadania:
  • Wykonywanie prac regulacyjnych
  • Wykonywanie napraw
  • Kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów

Wymagania:
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Sumienność, zaangażowanie, chęć do pracy
  • Wiedza techniczna
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość podjęcia stałego zatrudnienia

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy o przesyłanie na adres:

rekrutacja@laskopol.pl

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
na terenie woj. małopolskiego

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za rozwój sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów, oraz utrzymywanie relacji z obecnymi kontrahentami firmy.

Wymagania:

  • niezbędne doświadczenie w handlu w branży mięsnej
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność, umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat B
  • wykształcenie min średnie

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie
  • korzystne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od wyników pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

lub na adres korespondencyjny:

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LASKOPOL
34-600 Limanowa,
ul. Tarnowska b/n